CR1210J302R4G
MFR.Part #
CR1210J302R4G
JLCPCB Part #
C102449
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.4Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS