CR1210F391R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F391R0G
JLCPCB Part #
C5154766
Description
-55℃~+125℃ 200V 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS