CR1210F315R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F315R0G
JLCPCB Part #
C5146150
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 200V 333.333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS