CR1206J4R015G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J4R015G
JLCPCB Part #
C5381595
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS