CR1206J40625G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J40625G
JLCPCB Part #
C102377
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS