CR1206J40365G
MFR.Part #
CR1206J40365G
JLCPCB Part #
C102342
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS