CR1206J40242G
MFR.Part #
CR1206J40242G
JLCPCB Part #
C102313
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS