CR1206J40201G
MFR.Part #
CR1206J40201G
JLCPCB Part #
C102301
Description
-55℃~+125℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS