CR1206J401R6G
MFR.Part #
CR1206J401R6G
JLCPCB Part #
C3037371
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.6Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS