CR1206F44642G
MFR.Part #
CR1206F44642G
JLCPCB Part #
C3445722
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS