CR1206F43000G
MFR.Part #
CR1206F43000G
JLCPCB Part #
C102161
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS