CR1206F42553G
MFR.Part #
CR1206F42553G
JLCPCB Part #
C102146
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS