CR1206F42202G
MFR.Part #
CR1206F42202G
JLCPCB Part #
C102130
Description
-55℃~+125℃ 200V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS