CR1206F41R87G
MFR.Part #
CR1206F41R87G
JLCPCB Part #
C5452532
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS