CR1206F41213G
MFR.Part #
CR1206F41213G
JLCPCB Part #
C102078
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS