CR1206F410R0G
MFR.Part #
CR1206F410R0G
JLCPCB Part #
C102065
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS