CR1206F41003G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F41003G
JLCPCB Part #
C102062
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS