CR0805J803R6G
MFR.Part #
CR0805J803R6G
JLCPCB Part #
C102011
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 150V 3.6Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS