CR0805F890R9G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F890R9G
JLCPCB Part #
C101902
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS