CR0805F882R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F882R0G
JLCPCB Part #
C101882
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS