CR0805F86651G
MFR.Part #
CR0805F86651G
JLCPCB Part #
C101830
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS