CR0805F83R30G
MFR.Part #
CR0805F83R30G
JLCPCB Part #
C101706
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 150V 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS