CR0603JA0102G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603JA0102G
JLCPCB Part #
C101253
Description
-55℃~+125℃ 100mW 1kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS