CR0603FA6810G
MFR.Part #
CR0603FA6810G
JLCPCB Part #
C101162
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS