CR0603FA6342G
MFR.Part #
CR0603FA6342G
JLCPCB Part #
C101146
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS