CR0603FA5101G
MFR.Part #
CR0603FA5101G
JLCPCB Part #
C101083
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS