CR0603FA3832G
MFR.Part #
CR0603FA3832G
JLCPCB Part #
C101008
Description
-55℃~+125℃ 100mW 38.3kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS