CR0603FA3743G
MFR.Part #
CR0603FA3743G
JLCPCB Part #
C101004
Description
-55℃~+125℃ 100mW 374kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS