CR0603FA2400G
MFR.Part #
CR0603FA2400G
JLCPCB Part #
C100888
Description
-55℃~+125℃ 100mW 240Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS