CR0603FA1961G
MFR.Part #
CR0603FA1961G
JLCPCB Part #
C100838
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS