CR0603FA1502G
MFR.Part #
CR0603FA1502G
JLCPCB Part #
C100780
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS