CR0603FA1332G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA1332G
JLCPCB Part #
C100759
Description
-55℃~+125℃ 100mW 13.3kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS