CR0402FF3922G
MFR.Part #
CR0402FF3922G
JLCPCB Part #
C100409
Description
-55℃~+125℃ 39.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS