CR0402FF3600G
MFR.Part #
CR0402FF3600G
JLCPCB Part #
C3037579
Description
-55℃~+125℃ 360Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS