CR0402FF2371G
MFR.Part #
CR0402FF2371G
JLCPCB Part #
C100323
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS