BZX884B5V1
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX884B5V1
JLCPCB Part #
C5364325
Package
DFN1006
Description
-55℃~+150℃ 250mW 2uA 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω Independent DFN1006 Zener Diodes ROHS