BZX84B7V5
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX84B7V5
JLCPCB Part #
C841150
Package
SOT-23
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 350mW 7.35V~7.65V 7.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS