LESD11D3.3CT5G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LESD11D3.3CT5G
JLCPCB Part #
C172400
Package
DFN0603-2L
Description
100nA 10V 16pF 3.3V 6.5V 60W 6A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN0603-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS