X9001248-4GMSMB1500L
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
X9001248-4GMSMB1500L
Description
-40℃~+70℃ 1.9dBi 50Ω 875MHz、2.2GHz Rubber Ducky Antenna - Antennas ROHS