VGAH222031Y650DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VGAH222031Y650DP
JLCPCB Part #
C2656798
Package
2220
Description
1.2kA 25V 30mW 31V 39V 6.1nF@1kHz 65V 9.6J 2220 Varistors ROHS