VG121022R440DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VG121022R440DP
JLCPCB Part #
C2655928
Package
1210
Description
1.6nF@1kHz 1.7J 17V 22V 27V 400A 44V 1210 Varistors ROHS