VCAS06LC18X500TP
MFR.Part #
VCAS06LC18X500TP
JLCPCB Part #
C1869438
Package
0603
Description
14V 18V 30A 32.5V 50V 50mJ 50pF@1MHz 0603 Varistors ROHS