VCAS04AP301R5DATWA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCAS04AP301R5DATWA
JLCPCB Part #
C3013495
Package
0402
Description
1.5pF@1MHz 180V 1A 20mJ 21V 30V 350V 0402 Varistors ROHS