TRJB106M006SRJ
MFR.Part #
TRJB106M006SRJ
JLCPCB Part #
C7125157
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3Ω 450nA 6.3V ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS