TRJA684K025RRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA684K025RRJ
JLCPCB Part #
C1957444
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 680nF 7.98Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS