TPSW686K006S0125
MFR.Part #
TPSW686K006S0125
JLCPCB Part #
C7365064
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 125mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS