TPSR105K020H6000
MFR.Part #
TPSR105K020H6000
JLCPCB Part #
C7365025
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 6Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors