TPSC107M006T0150
MFR.Part #
TPSC107M006T0150
JLCPCB Part #
C7073455
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ 6.3V 6.3uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS