TPSB475K025T0900
MFR.Part #
TPSB475K025T0900
JLCPCB Part #
C7364893
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 25V 4.7uF 900mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS