TPSB226K006T0600
MFR.Part #
TPSB226K006T0600
JLCPCB Part #
C6290423
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 22uF 6.3V 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS